Blog bardziej brytyjski niż sama królowa.Blog > Komentarze do wpisu

W aktualnej sprawie.

Dzień dobry. Z okazji nadchodzącego roku 2014 życzę wszystkim, aby Sauron pozostał martwy.

Bardzo bardzo martwy.

I żeby nigdy się nie obudził.

Bo widzicie, w Trzeciej Erze dobro jeszcze miało jakieś szanse - były to czasy, w których największą zgubą świata były mały pierścień oraz prawowity król Gondoru. Teraz mamy czasy, w których zgubił się gdzieś cały Gondor, w dodatku istnieje niewielka szansa na to, że popija w pobliskiej gospodzie piwo pod przybranym nazwiskiem*. Poza tym w razie kryzysu nie uratuje świata żaden hobbit, ponieważ hobbici też gdzieś się zgubili. Wszystko to wyraźnie wskazuje, że jedynym korzystnym dla ludzi układem jest utrzymanie Saurona w stanie martwym. Niech więc tak się stanie! (ale na wszelki wypadek bądźcie czujni, nigdy nie wiadomo kiedy villain zapragnie powrócić do życia).

 

Niech was nie zmyli żal w oku - lepiej, aby pozostał martwy.

 


Live long and prosper.


*piwo nie potrzebuje przybranego nazwiska, chodzi o Gondor.

wtorek, 31 grudnia 2013, adeenah
Follow on Bloglovin

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: rob, *.play-internet.pl
2013/12/31 19:54:58
szczęśliwego nowego roku :) a propos sauron to mały pikuś przy jego szefie melkorze aka morgocie z tym byłoby całkiem przechlapane ;)
-
2013/12/31 23:22:32
Ćśśś... bo jeszcze się obudzi i wyhoduje nowych orków (starzy na szczęście gdzieś zaginęli). Nie lubimy orków ;)
-
Gość: rob, *.play-internet.pl
2014/01/01 02:01:28
co fakt to fakt zwłaszcza że brak nam podstawowych składników antyorkowych czyli elfów krasnoludów hobitów no i gandalfa chyba trzeba by wołać doktora z tardisem na pomoc a nie wiadomo czy nie byłby akurat zajęty dalekami czy piciem herbatki five o clock :D
-
2014/01/01 12:35:18
W dodatku nie wiadomo co tym razem wyszłoby z próby stworzenia orków, bo brakuje głównego orkowego budulca, czyli elfów. Skoro z elfów udało się wyhodować takie paskudy, to co może wyjść z ludzi, którzy sami w sobie są czasami złymi paskudami... brrr, za dużo grozy w tych komentarzach.